Eğitim nefes aldığımız ilk an itibariyle başlıyor bizler için. Gözümüzün her gördüğü, kulağımızın her duyduğu, burnumuzun her kokladığı hayat eğitiminin bir parçası.

Yaşlar ilerledikçe hayatın üzerimize giydirdiği sorumluluklar değişince eğitim de şekil değiştiriyor ve yöntemler de daha sistematik bir hâl almaya mecbur kalıyor.

İşte tam bu noktada ben sizlere yol gösterme, hayallerinizi varmak istediğiniz noktaya doğru yönlendirme, zihnen yorulduğunuz anda yorgunluğunuzu bölüşme, bildiklerimi iletme gibi misyonlar ile sizlerle burada olmaya karar verdim.

Gerek youtube kanalım üzerinden gerekse sosyal medya adreslerim üzerinden sizlere elimden geldiği oranda faydalı olmaya sorunlarınız ile bire bir ilgilenmeye çalışsam da herkese yetişmem ya da herkesin bana erişmesi mümkün olmuyor.

Elimden geldiği ölçüde sosyal medya adreslerim ve kanalım aracılığıyla taleplerinizi karşılamaya hız kesmeden devam edecek olsam da özelde paylaşmış olduğum bilgileri ve size verebildiğim bilgilerin daha fazlasını buradan veriyor olacağım.

Gerek ALES, YDS, YÖKDİL kitap önerileri gerek üniversite ve yüksek lisansa dair tüm bilgiler gerekse ders nasıl çalışılır, makale nasıl yazılır, akademik başarı nasıl sağlanır, kitap nasıl okunur gibi blog yazıları ile akademiye dair tüm eksikleri birlikte gidereceğiz.

Beklemede kalın..